Każdy projekt potrzebuje solidnych fundamentów, aby mógł dalej się rozwijać. Dlatego współpracujemy z najlepszymi. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż tegoroczną edycję rozgrywek będzie wspierał Zakład Produkcyjno – Budowlany BETONEX Sikorski Sokołowski Sp. j., który został Sponsorem Strategicznym rozgrywek.

Nasz nowy partner to przedsiębiorstwo z ponad 30 letnią historią. Jest jednym największych producentów betonu towarowego i bloczka betonowego w północno-wschodniej Polsce. Zakład, który znajduje się pod Suwałkami w m. Bród Nowy, dysponujemy supernowoczesną linią produkcyjną, całkowicie zautomatyzowaną do produkcji bloczków betonowych. Dwa węzły betoniarskie o nowoczesnych oraz innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych o łącznej wydajności 120 m3/h, gwarantują uzyskanie mieszanek betonowych najwyższej jakości stanowiących główny komponent betonów, stabilizacji i zapraw.

Naszego Sponsora Strategicznego wyróżnia także własna flota pojazdów takich jak: pompogruszka, betonowozy, samochody ciężarowe, samowyładowawcze do przewozu kruszywa i bloczków.

Jednak firma BETONEX to nie tylko producent betonu towarowego i bloczków betonowych, ale i hurtownia materiałów budowlanych. W bogatej ofercie firmy znajduje się wszystko czego klient potrzebuje budując dom jednorodzinny, blok mieszkalny, halę produkcyjną czy… domek na działce.

Podsumowując…z firmą Betonex zaczynasz budowę od fundamentów, a kończysz na dachu!
To firma solidna, otwarta na potrzeby klienta, realizująca dostawy w ustalonym terminie.

Więcej informacji o Sponsorze Strategicznym RESO Suwałki Football League znajduje się na stronie www.betonex.eu

Witamy w naszej drużynie!

#gramywjednejdrużynie