Bardzo miło jest nam ogłosić, że w tegorocznej edycji RESO Suwałki Football League w naszej drużynie gościmy VIP Bania Exclusive. Witamy w #SuwalskaLigaMistrzów!

VIP Bania to bezpośredni importer i producent balii ogrodowych. W swojej ofercie posiada balie mobilne (świetny pomysł na własny biznes!), jak i balie stacjonarne. Wszystkie produkty naszego partnera są tworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Komponenty, z których są wykonane, sprawdzają i oceniają doświadczeni Konsumenci, którzy korzystają z balii ogrodowych przez wiele lat. Dzięki komentarzom użytkowników i Klientów, wprowadzane są innowacyjne i kreatywne modyfikacje. Dzięki temu powstają balie niemalże “idealne”.

Sama balia ogrodowa, znana też jako „ruska bania” czy „sauna japońska”, to beczka którą można umieścić na tarasie, czy też w ogrodzie. Balia działa poprzez podgrzanie wody za pomocą pieca na drewno. Piec może być wewnętrzny lub zewnętrzny.

Korzystając z trwającej pory roku, gorąco zachęcamy Was do zapoznania się z ofertą naszego partnera. Czy możecie wyobrazić sobie lepszy zimowy wieczór, niż ten spędzony na relaksacyjnej kąpieli pod gołym niebem?

Masz jakieś pytania dotyczące bali? Nie krępuj się! Nasz niezawodny partner zawsze służy pomocą i pozostaje do Twojej dyspozycji.