Terminarz RSFL

KOLEJKA: I (25.11.2022)

18:30 OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI

0:0

FC HORNETS SUWAŁKI
19:00 14. PPPANC DECCO SUWAŁKI

0:0

VERTA SUWAŁKI
19:30 GMINA SUWAŁKI

0:0

SKUPSKI TEAM SEJNY
20:00 EL-DAN SUWAŁKI

0:0

PORTA ACTIVE TEAM
20:30 BUDROL TRANSPORT SUWAŁKI

0:0

WIGRY SUWAŁKI
21:00 GMINA SZYPLISZKI

0:0

EUROMASTER GNIEDZIEJKO
21:30 TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”

0:0

SZKARNULIS TEAM SEJNY

KOLEJKA: II (02.12.2022)

18:30 EUROMASTER GNIEDZIEJKO

0:0

TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”
19:00 WIGRY SUWAŁKI

0:0

GMINA SZYPLISZKI
19:30 EL-DAN SUWAŁKI

0:0

SKUPSKI TEAM SEJNY
20:00 BUDROL TRANSPORT SUWAŁKI

0:0

PORTA ACTIVE TEAM
20:30 FC HORNETS SUWAŁKI

0:0

SZKARNULIS TEAM SEJNY
21:00 GMINA SUWAŁKI

0:0

VERTA SUWAŁKI
21:30 14. PPPANC DECCO SUWAŁKI

0:0

OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI

KOLEJKA: III (09.12.2022)

18:30 SZKARNULIS TEAM SEJNY

0:0

GMINA SZYPLISZKI
19:00 BUDROL TRANSPORT SUWAŁKI

0:0

EUROMASTER GNIEDZIEJKO
19:30 PORTA ACTIVE TEAM

0:0

GMINA SUWAŁKI
20:00 WIGRY SUWAŁKI

0:0

EL-DAN SUWAŁKI
20:30 FC HORNETS SUWAŁKI

0:0

TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”
21:00 14. PPPANC DECCO SUWAŁKI

0:0

SKUPSKI TEAM SEJNY
21:30 VERTA SUWAŁKI

0:0

OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI

KOLEJKA: IV (16.12.2022)

18:30 EL-DAN SUWAŁKI

0:0

OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI
19:00 SZKARNULIS TEAM SEJNY

0:0

WIGRY SUWAŁKI
19:30 PORTA ACTIVE TEAM

0:0

TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”
20:00 SKUPSKI TEAM SEJNY

0:0

GMINA SZYPLISZKI
20:30 VERTA SUWAŁKI

0:0

BUDROL TRANSPORT SUWAŁKI
21:00 EUROMASTER GNIEDZIEJKO

0:0

FC HORNETS SUWAŁKI
21:30 GMINA SUWAŁKI

0:0

14. PPPANC DECCO SUWAŁKI

KOLEJKA: V (23.12.2022)

18:30 SKUPSKI TEAM SEJNY

0:0

OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI
19:00 14. PPPANC DECCO SUWAŁKI

0:0

PORTA ACTIVE TEAM
19:30 GMINA SZYPLISZKI

0:0

TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”
20:00 FC HORNETS SUWAŁKI

0:0

VERTA SUWAŁKI
20:30 EUROMASTER GNIEDZIEJKO

0:0

EL-DAN SUWAŁKI
21:00 SZKARNULIS TEAM SEJNY

0:0

BUDROL TRANSPORT SUWAŁKI
21:30 WIGRY SUWAŁKI

0:0

GMINA SUWAŁKI

KOLEJKA: VI (30.12.2022)

18:30 GMINA SUWAŁKI

0:0

EL-DAN SUWAŁKI
19:00 SZKARNULIS TEAM SEJNY

0:0

SKUPSKI TEAM SEJNY
19:30 14. PPPANC DECCO SUWAŁKI

0:0

BUDROL TRANSPORT SUWAŁKI
20:00 TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”

0:0

VERTA SUWAŁKI
20:30 OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI

0:0

GMINA SZYPLISZKI
21:00 WIGRY SUWAŁKI

0:0

FC HORNETS SUWAŁKI
21:30 PORTA ACTIVE TEAM

0:0

EUROMASTER GNIEDZIEJKO

KOLEJKA: VII (13.01.2023)

18:30 BUDROL TRANSPORT SUWAŁKI

0:0

GMINA SUWAŁKI
19:00 GMINA SZYPLISZKI

0:0

14. PPPANC DECCO SUWAŁKI
19:30 TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”

0:0

OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI
20:00 SZKARNULIS TEAM SEJNY

0:0

VERTA SUWAŁKI
20:30 SKUPSKI TEAM SEJNY

0:0

EUROMASTER GNIEDZIEJKO
21:00 PORTA ACTIVE TEAM

0:0

WIGRY SUWAŁKI
21:30 FC HORNETS SUWAŁKI

0:0

EL-DAN SUWAŁKI

KOLEJKA: VIII (20.01.2023)

18:30 SKUPSKI TEAM SEJNY

0:0

WIGRY SUWAŁKI
19:00 PORTA ACTIVE TEAM

0:0

FC HORNETS SUWAŁKI
19:30 EUROMASTER GNIEDZIEJKO

0:0

VERTA SUWAŁKI
20:00 SZKARNULIS TEAM SEJNY

0:0

OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI
20:30 TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”

0:0

14. PPPANC DECCO SUWAŁKI
21:00 GMINA SZYPLISZKI

0:0

GMINA SUWAŁKI
21:30 EL-DAN SUWAŁKI

0:0

BUDROL TRANSPORT SUWAŁKI

KOLEJKA: IX (27.01.2023)

18:30 VERTA SUWAŁKI

0:0

WIGRY SUWAŁKI
19:00 GMINA SUWAŁKI

0:0

TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”
19:30 14. PPPANC DECCO SUWAŁKI

0:0

SZKARNULIS TEAM SEJNY
20:00 OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI

0:0

EUROMASTER GNIEDZIEJKO
20:30 BUDROL TRANSPORT SUWAŁKI

0:0

FC HORNETS SUWAŁKI
21:00 GMINA SZYPLISZKI

0:0

EL-DAN SUWAŁKI
21:30 SKUPSKI TEAM SEJNY

0:0

PORTA ACTIVE TEAM

KOLEJKA: X (03.02.2023)

18:30 FC HORNETS SUWAŁKI

0:0

14. PPPANC DECCO SUWAŁKI
19:00 OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI

0:0

GMINA SUWAŁKI
19:30 EL-DAN SUWAŁKI

0:0

VERTA SUWAŁKI
20:00 SKUPSKI TEAM SEJNY

0:0

BUDROL TRANSPORT SUWAŁKI
20:30 PORTA ACTIVE TEAM

0:0

GMINA SZYPLISZKI
21:00 WIGRY SUWAŁKI

0:0

TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”
21:30 EUROMASTER GNIEDZIEJKO

0:0

SZKARNULIS TEAM SEJNY

KOLEJKA: XI (10.02.2023)

18:30 TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”

0:0

BUDROL TRANSPORT SUWAŁKI
19:00 EL-DAN SUWAŁKI

0:0

SZKARNULIS TEAM SEJNY
19:30 GMINA SZYPLISZKI

0:0

FC HORNETS SUWAŁKI
20:00 EUROMASTER GNIEDZIEJKO

0:0

GMINA SUWAŁKI
20:30 14. PPPANC DECCO SUWAŁKI

0:0

WIGRY SUWAŁKI
21:00 OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI

0:0

PORTA ACTIVE TEAM
21:30 VERTA SUWAŁKI

0:0

SKUPSKI TEAM SEJNY

KOLEJKA: XII (17.02.2023)

18:30 SZKARNULIS TEAM SEJNY

0:0

PORTA ACTIVE TEAM
19:00 WIGRY SUWAŁKI

0:0

EUROMASTER GNIEDZIEJKO
19:30 VERTA SUWAŁKI

0:0

GMINA SZYPLISZKI
20:00 TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH

0:0

SKUPSKI TEAM SEJNY
20:30 EL-DAN SUWAŁKI

0:0

14. PPPANC DECCO SUWAŁKI
21:00 OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI

0:0

BUDROL TRANSPORT SUWAŁKI
21:30 GMINA SUWAŁKI”

0:0

FC HORNETS SUWAŁKI

KOLEJKA: XIII (24.02.2023)

18:30 VERTA SUWAŁKI

0:0

PORTA ACTIVE TEAM
19:00 FC HORNETS SUWAŁKI

0:0

SKUPSKI TEAM SEJNY
19:30 OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI

0:0

WIGRY SUWAŁKI
20:00 EUROMASTER GNIEDZIEJKO

0:0

14. PPPANC DECCO SUWAŁKI
20:30 GMINA SUWAŁKI

0:0

SZKARNULIS TEAM SEJNY
21:00 TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”

0:0

EL-DAN SUWAŁKI
21:30 BUDROL TRANSPORT SUWAŁKI

0:0

GMINA SZYPLISZKI