Terminarz RSFL

KOLEJKA: I (26.11.2021)

18:30 SZKARNULIS TEAM SEJNY

1:4

SKUPSKI TEAM SEJNY
19:00 TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”

1:0

GMINA SUWAŁKI
19:30 EUROMASTER GNIEDZIEJKO

5:1

SALOS SUWAŁKI
20:00 PORTA ACTIVE TEAM

0:0

VERTA SUWAŁKI
20:30 OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI

0:0

14. PPPANC DECCO SUWAŁKI
21:00 GMINA PUŃSK

4:1

ALEX SZKLARZ

KOLEJKA: II (03.12.2021)

18:30 ALEX SZKLARZ

0:9

OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI
19:00 SZKARNULIS TEAM

7:1

GMINA PUŃSK
19:30 14. PPPANC DECCO SUWAŁKI

6:1

VERTA SUWAŁKI
20:00 SALOS SUWAŁKI

1:2

PORTA ACTIVE TEAM
20:30 TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”

0:1

EUROMASTER GNIEDZIEJKO
21:00 SKUPSKI TEAM

2:3

GMINA SUWAŁKI

KOLEJKA: III (10.12.2021)

18:30 14. PPPANC DECCO SUWAŁKI

7:2

SALOS SUWAŁKI
19:00 SKUPSKI TEAM

2:3

EUROMASTER GNIEDZIEJKO
19:30 TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”

6:0

PORTA ACTIVE TEAM
20:00 SZKARNULIS TEAM

1:1

GMINA SUWAŁKI
20:30 ALEX SZKLARZ

1:2

VERTA SUWAŁKI
21:00 GMINA PUŃSK

2:3

OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI

KOLEJKA: IV (17.12.2021)

18:30 VERTA SUWAŁKI

0:1

GMINA PUŃSK
19:00 OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI

1:1

SZKARNULIS TEAM
19:30 ALEX SZKLARZ

1:3

SALOS SUWAŁKI
20:00 14. PPPANC DECCO SUWAŁKI

1:1

TECHNIKA GRZEWCZA ZUH
20:30 SKUPSKI TEAM SEJNY

6:2

PORTA ACTIVE TEAM
21:00 GMINA SUWAŁKI

1:4

EUROMASTER GNIEDZIEJKO

KOLEJKA: V (07.01.2022)

17:00 14. PPPANC DECCO SUWAŁKI

7:1

SKUPSKI TEAM SEJNY
17:30 GMINA SUWAŁKI

3:2

PORTA ACTIVE TEAM
18:00 SZKARNULIS TEAM SEJNY

3:2

EUROMASTER GNIEDZIEJKO
18:30 ALEX SZKLARZ

1:3

TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”
19:00 SALOS SUWAŁKI

0:1

GMINA PUŃSK
19:30 OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI

3:1

VERTA SUWAŁKI

KOLEJKA: VI (14.01.2022)

18:30 VERTA SUWAŁKI

1:5

SZKARNULIS TEAM SEJNY
19:00 OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI

3:0

SALOS SUWAŁKI
19:30 TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”

3:0

GMINA PUŃSK
20:00 SKUPSKI TEAM SEJNY

0:2

ALEX SZKLARZ
20:30 GMINA SUWAŁKI

3:0

14. PPPANC DECCO SUWAŁKI
21:00 PORTA ACTIVE TEAM

1:2

EUROMASTER GNIEDZIEJKO

KOLEJKA: VII (21.01.2022)

18:30 GMINA PUŃSK

2:2

SKUPSKI TEAM SEJNY
19:00 EUROMASTER GNIEDZIEJKO

0:0

14. PPPANC DECCO SUWAŁKI
19:30 GMINA SUWAŁKI

2:1

ALEX SZKLARZ
20:00 SZKARNULIS TEAM SEJNY

3:0

PORTA ACTIVE TEAM
20:30 OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI

3:0

TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”
21:00 VERTA SUWAŁKI

1:1

SALOS SUWAŁKI

KOLEJKA: VIII (28.01.2022)

17:00 PORTA ACTIVE TEAM

0:6

14. PPPAC DECCO SUWAŁKI
17:30 VERTA SUWAŁKI

2:2

TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”
18:00 SKUPSKI TEAM

1:3

OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI
18:30 GMINA PUŃSK

0:2

GMINA SUWAŁKI
19:00 EUROMASTER GNIEDZIEJKO

2:0

ALEX SZKLARZ
19:30 SALOS SUWAŁKI

2:6

SZKARNULIS TEAM SEJNY

KOLEJKA: IX (04.02.2022)

18:30 TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”

3:0

SZKARNULIS TEAM SEJNY
19:00 SALOS SUWAŁKI

1:4

SKUPSKI TEAM SEJNY
19:30 VERTA SUWAŁKI

3:2

GMINA SUWAŁKI
20:00 EUROMASTER GNIEDZIEJKO

1:1

OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI
20:30 GMINA PUŃSK

2:3

PORTA ACTIVE TEAM
21:00 ALEX SZKLARZ

0:2

14. PPPANC DECCO SUWAŁKI

KOLEJKA: X (11.02.2022)

18:30 SALOS SUWAŁKI

0:2

GMINA SUWAŁKI
19:00 14. PPPANC DECCO SUWAŁKI

3:0

GMINA PUŃSK
19:30 PORTA ACTIVE TEAM

0:1

OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI
20:00 EUROMASTER GNIEDZIEJKO

0:0

VERTA SUWAŁKI
20:30 SZKARNULIS TEAM SEJNY

4:0

ALEX SZKLARZ
21:00 TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”

4:2

SKUPSKI TEAM SEJNY

KOLEJKA: XI (19.02.2022)

14:00 GMINA PUŃSK

0:0

EUROMASTER GNIEDZIEJKO
14:30 PORTA ACTIVE TEAM

0:0

ALEX SZKLARZ
15:00 14. PPPANC DECCO SUWAŁKI

0:0

SZKARNULIS TEAM SEJNY
15:30 GMINA SUWAŁKI

0:0

OPAKOWANIA KARTEX SUWAŁKI
16:00 VERTA SUWAŁKI

0:0

SKUPSKI TEAM SEJNY
16:30 SALOS SUWAŁKI

0:0

TECHNIKA GRZEWCZA „ZUH”