Terminarz rozgrywek

I kolejka – 22.11.2019

 

18:30

14. Pułk Przeciwpancerny

Porta Active Team

2:0

19:00

Jagoland

FHU Robert Górski

4:1

19:30

Szkarnulis Team

Albatros Raczki

2:1

20:00

Gmina Suwałki

Agrodealer

2:1

20:30

Euromet

Puńsk

1:3

21:00

Ar-Tir

Rospuda Filipów

2:3

21:30

Technika Grzewcza ZUH

Centrum Ogrodnicze Krzysztof Szymczyk

3:2

II kolejka – 29.11.2019

 

18:30

Rospuda Filipów

Technika Grzewcza ZUH

1:4

19:00

Porta Active Team

Centrum Ogrodnicze Krzysztof Szymczyk

0:3

19:30

Puńsk

Ar-Tir

0:2

20:00

Agrodealer

Euromet

1:0

20:30

Albatros Raczki

Gmina Suwałki

1:1

21:00

FHU Robert Górski

Szkarnulis Team

1:6

21:30

14. Pułk Przeciwpancerny

Jagoland

2:1

III kolejka – 06.12.2019

 

18:30

Szkarnulis Team

14. Pułk Przeciwpancerny

2:3

19:00

Gmina Suwałki

FHU Robert Górski

4:2

19:30

Euromet

Albatros Raczki

1:0

20:00

Jagoland

Porta Active Team

4:1

20:30

Ar-Tir

Agrodealer

3:3

21:00

Technika Grzewcza ZUH

Puńsk

4:2

21:30

Centrum Ogrodnicze Krzysztof Szymczyk

Rospuda Filipów

6:1

IV kolejka – 13.12.2019

 

18:30

Puńsk

Centrum Ogrodnicze Krzysztof Szymczyk

4:1

19:00

Agrodealer

Technika Grzewcza ZUH

1:4

19:30

Albatros Raczki

Ar-Tir

0:2

20:00

FHU Robert Górski

Euromet

0:2

20:30

Porta Active Team

Rospuda Filipów

2:1

21:00

14. Pułk Przecipancerny

Gmina Suwałki

3:0

21:30

Jagoland

Szkarnulis Team

0:3

V kolejka – 20.12.2019

 

18:30

Szkarnulis Team

Porta Active Team

0:4

19:00

Gmina Suwałki

Jagoland

3:1

19:30

Euromet

14. Pułk Przeciwpancerny

0:4

20:00

Ar-Tir

FHU Robert Górski

5:1

20:30

Technika Grzewcza ZUH

Albatros Raczki

3:0

21:00

Centrum Ogrodnicze Krzysztof Szymczyk

Agrodealer

3:0

21:30

Rospuda Filipów

Puńsk

0:3

VI kolejka – 03.01.2020

 

18:30

Agrodealer

Rospuda Filipów

0:1

19:00

Albatros Raczki

Centrum Ogrodnicze Krzysztof Szymczyk

1:4

19:30

FHU Robert Górski

Technika Grzewcza ZUH

1:6

20:00

Porta Active Team

Puńsk

4:2

20:30

14. Pułk Przeciwpancerny

Ar-Tir

1:1

21:00

Jagoland

Euromet

1:4

21:30

Szkarnulis Team

Gmina Suwałki

1:2

VII kolejka – 10.01.2020

 

18:30

Euromet

Szkarnulis Team

0:2

19:00

Ar-Tir

Jagoland

4:3

19:30

Technika Grzewcza ZUH

14. Pułk Przeciwpancerny

1:3

20:00

Centrum Ogrodnicze Krzysztof Szymczyk

FHU Robert Górski

8:1

20:30

Gmina Suwałki

Porta Active Team

3:0

21:00

Rospuda Filipów

Albatros Raczki

4:1

21:30

Puńsk

Agrodealer

3:4

VIII kolejka – 17.01.2020

 

18:30

Albatros Raczki

Puńsk

2:4

19:00

FHU Robert Górski

Rospuda Filipów

0:5

19:30

14. Pułk Przecipancerny

Centrum Ogrodnicze Krzysztof Szymczyk

1:0

20:00

Jagoland

Technika Grzewcza ZUH

0:3

20:30

Szkarnulis Team

Ar-Tir

2:2

21:00

Gmina Suwałki

Euromet

3:0

21:30

Porta Active Team

Agrodealer

5:3

IX kolejka – 24.01.2020

 

18:30

Ar-Tir

Gmina Suwałki

1:1

19:00

Euromet

Porta Active Team

4:2

19:30

Technika Grzewcza ZUH

Szkarnulis Team

1:3

20:00

Centrum Ogrodnicze Krzysztof Szymczyk

Jagoland

2:0

20:30

Rospuda Filipów

14. Pułk Przecipancerny

2:0

21:00

Puńsk

FHU Robert Górski

2:1

21:30

Agrodealer

Albatros Raczki

2:1

X kolejka – 31.01.2020

 

18:30

Technika Grzewcza ZUH

Euromet

3:1

19:00

Centrum Ogrodnicze Krzysztof Szymczyk

Gmina Suwałki

0:0

19:30

Rospuda Filipów

Szkarnulis Team

0:3

20:00

Puńsk

Jagoland

3:1

20:30

Ar-Tir

Porta Active Team

5:2

21:00

Agrodealer

14. Pułk Przeciwpancerny

0:3

21:30

Albatros Raczki

FHU Robert Górski

2:2

XI kolejka – 07.02.2020

 

18:30

Porta Active Team

FHU Robert Górski

6:2

19:00

14. Pułk Przeciwpancerny

Albatros Raczki

3:1

19:30

Jagoland

Agrodealer

0:2

20:00

Szkarnulis Team

Puńsk

6:2

20:30

Gmina Suwałki

Rospuda Filipów

4:1

21:00

Euromet

Centrum Ogrodnicze Krzysztof Szymczyk

3:3

21:30

Ar-Tir

Technika Grzewcza ZUH

0:3

XII kolejka – 14.02.2020

 

18:30

Centrum Ogrodnicze Krzysztof Szymczyk

Ar-Tir

5:1

19:00

Rospuda Filipów

Euromet

2:5

19:30

Puńsk

Gmina Suwałki

5:0

20:00

Agrodealer

Szkarnulis Team

1:6

20:30

Albatros Raczki

Jagoland

2:1

21:00

FHU Robert Górski

14. Pułk Przeciwpancerny

0:9

21:30

Technika Grzewcza ZUH

Porta Active Team

0:0

XIII kolejka – 20.02.2020

 

18:30

FHU Robert Górski

Agrodealer

3:1

19:00

Porta Active Team

Albatros Raczki

5:1

19:30

Jagoland

Rospuda Filipów

3:3

20:00

Szkarnulis Team

Centrum Ogrodnicze Krzysztof Szymczyk

4:2

20:30

Gmina Suwałki

Technika Grzewcza ZUH

1:1

21:00

14. Pułk Przeciwpancerny

Puńsk

4:1

21:30

Euromet

Ar-Tir

1:2