Bardzo miło jest nam ogłosić, że w tegorocznej edycji RESO Suwałki Football League w naszej drużynie gościmy TAGALO. Witamy w #SuwalskaLigaMistrzów!

TAGALO to marka, która wychodzi ponad standardy. Oferuje nie tylko budowę domu, ale kompleksowo zaspokaja potrzebę komfortowego, zdrowego mieszkania i życia zgodnie z naturą – dbając przy tym o Twoje wydatki. W tym miejscu powinniśmy przedstawić naszego partnera jako grupę osób, których łączy pasja do budownictwa. Dysponują wysokiej jakości maszynami, halą produkcyjną, mogą pochwalić się dużym doświadczeniem i setkami zrealizowanych projektów.

W Tagalo przywiązuje się ogromną wagę do tego, aby dom był dopasowany do potrzeb Twojej rodziny, dlatego też wielkość oraz rozkład pomieszczeń są dokładnie przemyślane. W Domu Tagalo latem jest chłodno, a zimą ciepło. Panuje w nim optymalna wilgotność powietrza. Dzięki planowaniu, zastosowaniu technologii pasywnej i naturalnych materiałów powstają domy, w których dobrze się mieszka.

A o to przecież chodzi! Chcesz mieszkać w domu i codziennie pić kawę na swoim tarasie? Nie masz ochoty angażować się w budowę, ale chciałbyś dom dokładnie dopasowany do potrzeb Twojej rodziny? Co więcej, żeby można było się szybko wprowadzić?

Dobrze się składa. Dom Tagalo to połączenie nowoczesnej technologii i naturalnych materiałów. Dzięki modułowej konstrukcji możliwe jest dowolne modyfikowanie przestrzeni, dzięki czemu budynek powstaje dużo szybciej.