Klasyfikacja RSFL

PONIŻEJ PREZENTUJEMY NAJWAŻNIEJSZE KLASYFIKACJE W RAMACH ROZGRYWEK

RESO SUWAŁKI FOOTBALL LEAGUE 2019/2020

MIESJCENAZWA DRUŻYNYMLPZRPBR. S.BR. ST.RB
114. PUŁK PRZECIWPANCERNY13341111381028
2TECHNIKA GRZEWCZA ZUH1329922361521
3SZKARNULIS TEAM1328913401921
4GMINA SUWAŁKI132574224168
5CENTRUM OGRODNICZE KRZYSZTOF SZYMCZYK1323724391920
6AR-TIR132264330255
7PUŃSK132170634304
8PORTA ACTIVE TEAM131961631301
9EUROMET13165172326-3
10ROSPUDA FILIPÓW13165172433-9
11AGRODEALER13134181832-14
12JAGOLAND SEJNY13721101933-14
13ALBATROS RACZKI13512101333-20
14FHU ROBERT GÓRSKI13411111560-45
 OBJAŚNIENIA
MLICZBA MECZÓW
LPLICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW
ZLICZBA ZWYCIĘSTW
RLICZBA REMISÓW
PLICZBA PORAŻEK
BR. S.LICZBA BRAMEK STRZELONYCH
BR. ST.LICZBA BRAMEK STRACONYCH
RBRÓŻNICA BRAMEK

MIEJSCENAZWISKO I IMIĘKLUBLICZBA BRAMEK
1Kozłowski JakubCentrum Ogrodnicze Krzysztof Szymczyk16
2Szydłowski MaciejPorta Active Team16
3Macianis PiotrSzkranulis TEAM14
4Stasiński Paweł14. Pułk Przeciwpancerny11
5Jankowski SebastianTechnika Grzewcza ZUH11
6Zoń ArkadiuszAr-Tir10
7Fajkowski PawełRospuda Filipów10

MIEJSCENAZWISKO I IMIĘNAZWA DRUŻYNYUMZBKPSUMA
1Kulesza KrzysztofGmina Suwałki132015
2Wyszyński AdamCentrum Ogrodnicze Krzysztof Szymczyk112013
3Bogdanowicz SławomirEuromet130013
4Nalbach JanAlbatros Raczki100010
5Ejdulis AndrzejSzkarnulis Team7007
6Żywalewski JerzyPorta Active Team100-46
7Dąbrowski LechAlbatros Raczki3003
8Szkarnulis PawełSzkarnulis Team2002
9Konobrocki KrzysztofGmina Suwałki1001
 
SKRÓTOBJAŚNIENIA
UMUDZIAŁ W MECZU
ZBZDOBYTA BRAMKA
KPKARA PUNKTOWA ZA KARTKI
CKCZYSTE KONTO

MIEJSCENAZWISKO I IMIĘNAZWA DRUŻYNYUMCKSUMA
1Śliwiński KarolAgrodealer10414
2Grzędziński DariuszPorta Active Team707
3Szyszko AndrzejGmina Suwałki202
4Sawicki SławomirEuromet202
 
SKRÓTOBJAŚNIENIA
UMUDZIAŁ W MECZU
ZBZDOBYTA BRAMKA
KPKARA PUNKTOWA ZA KARTKI
CKCZYSTE KONTO

MIEJSCANAZWISKO I IMIĘLICZBA PUNKTÓW
1Żegaczewski Wojciech65
2Leo Rafał64
3Żegaczewski Paweł61
4Pa Ariel Szymon58
5Parafinowicz Kuba53
6Nowak Marcin52
6Jasionowska Agnieszka 52
8Naruszewicz Jasiek50
9Stankiewicz Fabian41
10Konopko Ignacy40
11Wyrzykowska Katarzyna21
12Wyrzykowski Wojciech20
13Konopko Miłosz19
14Dębowski Kamil13
15Oponowicz Mateusz11
16Tomkiewicz Arkadiusz7
17Kozłowski Dawid4
17Rytelewski Tomasz4
19Ptaszyński Michał3
20Makarewicz Wiktor2