Ostatnie 2 dni dzielą nas od inauguracji tegorocznej edycji RESO Suwałki Football League. Inicjatorem i głównym organizatorem rozgrywek, które odbywają się nieprzerwanie od 2014 r. jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy współpracy ze Stowarzyszeniem Aktywności Społecznej „Sportowe Miasto”. Początkowo rozgrywki nosiły nazwę RECMAN Suwałki Football League, ale od edycji 2015/2016 dzięki wsparciu firmy RESO Europa Service sp. z o.o. oficjalna nazwa rozgrywek to RESO Suwałki Football League. Rywalizacja toczyć się będzie w 14-sto zespołowej lidze.

Pierwsza kolejka RSFL zostanie rozegrana w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach (ul. Wojska Polskiego 2) w piątek 25 listopada o godzinie 18:30. Rozgrywki potrwają do końca lutego 2023 roku.

STUDIO LIVE

W poniedziałek 21 listopada w hali sportowo-widowiskowej „Suwałki Arena” odbyło się STUDIO LIVE, podczas którego poruszone zostały tematy dotyczące zbliżającej się edycji 2022/2023. W naszym studiu gościli Arkadiusz Zoń – kapitan drużyny Opakowania KARTEX, która jest aktualnym Mistrzem RESO Ligi, Piotr Leszczyński – kapitan Szkarnulis Team Sejny oraz Tomasz Jarząbski – kapitan 14. Pułku Przeciwpancernego „DECCO” Suwałki. Punktem kulminacyjnym programu było losowanie par I kolejki.

Możemy powiedzieć to głośno – Suwalska Liga Mistrzów powraca do hali sportowej OSiR! Miejmy nadzieję, że w najbliższy piątek towarzyszyć nam będą same pozytywne, piłkarskie emocje. Widowiskowe bramki, głód zwycięstwa i wyjątkowa atmosfera unosząca się w powietrzu rokrocznie przyciąga na trybuny rzesze wiernych kibiców.