Sponsoring

Projekt Suwalki Football League to przedsięwzięcie skupiające osoby dla których sport oraz dbałość o zdrowie jest nie tylko pasją, ale przede wszystkim stylem życia. To także możliwość stworzenia stałej platformy współpracy pomiędzy samorządem i biznesem, która przyniesie obopólne korzyści.

W chwili obecnej profesjonalnie zarządzane przedsiębiorstwa kładą coraz większy nacisk na utrwalanie w świadomości społeczności lokalnej pozytywnego wizerunku ich działalności. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest odpowiedzią na współczesne warunki społeczno – ekonomiczne, w których funkcjonują firmy.

Firma odpowiedzialna społecznie to organizacja, która pozostaje otwarta i słucha swojego otoczenia (prowadząc dialog z różnymi grupami), a jednocześnie nie rezygnuje z osiągania zysków. Takie podejście zakłada długofalową troskę nie tylko o dobre relacje firmy z jej klientami, ale przede wszystkim ze społecznościami lokalnymi.

Przedmiotowy projekt jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców Suwałk i regionu. To doskonała szansa na zbudowanie pozytywnego wizerunku i utrwalenia w ich świadomości – potencjalnych klientów, że firma odnosząca coraz większe sukcesy jest firmą społecznie odpowiedzialną.

W przypadku pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

KOORDYNATOR PROJEKTU:

KAMIL KLIMEK

Kierownik

Dział Sportu, Rekreacji i Marketingu

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach

ul. Wojska Polskiego, 16-400 Suwałki

te. (87) 566 78 12, faks: (87) 563 18 56

mobile: + 48 602 233 130