Rywalizacja w ramach tegorocznej edycji RESO Suwałki Football League nie byłaby możliwa, gdyby nie ogromne wsparcie naszego sponsora generalnego – firmy RESO Europa Service. Witamy w #SuwalskaLigaMistrzów i dziękujemy, że kolejny już rok gracie w naszej drużynie!

RESO Europa Service Sp. z o.o. specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży ubezpieczeń, tworzeniu sieci sprzedaży produktów ubezpieczeniowych oraz administrowaniu procesów likwidacji szkód, w tym szkód międzynarodowych.

Nasz sponsor od zawsze jest aktywny w Suwałkach – zarówno w kwestiach lokalnych inicjatyw, jak i rozwoju biznesu.

Od czerwca 2022 r. przy ul. Noniewicza 57 (budynek MIRAGE) mieści się ich placówka, gdzie uśmiechnięty i pomocny agent Michał doradza, jak dobrać najlepsze ubezpieczenie. W swojej ofercie posiadają ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, turystyczne, odpowiedzialności cywilnej i wiele innych.

Jednocząc ze sobą klientów, agentów oraz brokerów, marka RESO Europa Service jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Możemy z dumą pochwalić się, iż nasz sponsor generalny to sprawdzony partner w ubezpieczeniach.