Bardzo miło jest nam ogłosić, że w tegorocznej edycji RESO Suwałki Football League w naszej drużynie będziemy gościć Opakowania Kartex Suwałki. Witamy w #SuwalskaLigaMistrzów!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „Kartex” istnieje na rynku od 1998 roku. Zajmuje się produkcją opakowań kartonowych.

Firma od lat z powodzeniem dostarcza swoim klientom z różnych branż najwyższej klasy opakowania. Produkują kartony i pudła z tektury , 3-warstwowej i 5-warstwowej we wszystkich falach E, B, C, BC, EB – klapowe, fasonowe, z logo, na zamówienie indywidualne oraz zestandaryzowane. Zajmują się także dystrybucją wszelkiego rodzaju opakowań – każdy Klient znajdzie potrzebne mu opakowania.

Dostawcami Opakowań Kartex są najlepsi producenci tektury i opakowań w Polsce, spełniający standardy norm ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, PN-N-18001:2004. Dzięki temu oraz rzetelnemu i indywidualnemu podejściu do klienta skutecznie pozyskują nowych, lojalnych Klientów.

Ofertę Opakowań Kartex uzupełniają usługi takie jak:
– projektowanie opakowań
– wykonywanie wzorów
– opracowywanie wykrojników
– opracowywanie nadruków

Firma uruchomiła także skup makulatury oraz folii, dzięki czemu kompleksowo obsługują firmy w zakresie polityki opakowaniowej. Od 2007 roku rozwinęli swoją produkcję o wtrysk tworzyw sztucznych.

Zapewniają solidną i profesjonalną obsługę przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych – od zaprojektowania do produkcji opakowania. Są firmą elastyczną, otwartą na wszelkie propozycje współpracy.

Nie można przejść obojętnie obok faktu, że Opakowania Kartex Suwałki są Mistrzami edycji 2021/2022 RESO Suwałki Football League.