Na sprzedaży odzieży i obuwia ochronnego, sprzętu BHP i profesjonalnych narzędzi znają się jak mało kto. Mirage Centrum BHP to kolejny sponsor, dzięki któremu wsparciu rozpoczęliśmy kolejny sezon RESO Suwałki Football League. Witamy w #SuwalskaLigaMistrzów.

Mirage Centrum BHP istnieje na rynku od 1992 roku. Nasz sponsor zajmuje się sprzedażą: odzieży oraz obuwia ochronnego i specjalistycznego, sprzętu BHP i przeciwpożarowego, instrukcji BHP, apteczek, tablic i znaków fotoluminescencyjnych, chemii gospodarczej, dozowników mydła w płynie, papieru toaletowego, ręczników, profesjonalnych środków czystości, profesjonalnych narzędzi oraz maszyn sprzątających i myjek ciśnieniowych. W swojej ofercie posiadają również odzież i obuwie sportowe znanych i renomowanych firm.

Oferowany asortyment posiada certyfikaty Centralnego Instytutu Ochrony Pracy – Państwowego Instytutu Badawczego i oznakowany jest znakiem „CE”. Uzyskane certyfikaty świadczą o jakości i walorach użytkowych towaru. Większość towarów sprzedają w cenach producenta. Są w stanie (na indywidualne zamówienie) sprowadzić wskazane towary bez względu na ich ilość.

Mirage Centrum BHP jest firmą elastyczną, otwartą na wszystkie propozycje współpracy. Na życzenie są w  stanie przesłać ofertę wskazanej gamy towarowej. Prowadzą doradztwo w sprawach wyposażenia ochronnego. Organizują także szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej.