Wielkimi krokami zbliża się druga kolejka tegorocznej edycji RESO Suwałki Football League. Jakie wyniki padną podczas rozgrywek? Czy czekają nas niespodzianki? Sympatyków #SuwalskaLigaMistrzów odsyłamy na naszą stronę facebookową, na której opublikowana została LIGA TYPERA, czyli zabawa której ideą jest jak najtrafniejsze wytypowanie wyników przyszłych spotkań.

Co tydzień użytkownicy typują wyniki spotkań w „aktualnej” kolejce. Za trafione typy otrzymują punkty. W zabawie uczestniczyć może każda osoba, która ukończyła 16 lat i posiada konto na portalu społecznościowym facebook.com, zakładając konto użytkownika zgodnie z regulaminem tego serwisu. Szerzej o zasadach typowania i punktacji napisano w regulaminie Ligi Typera.

REGULAMIN

Mistrzem ligi typowania zostaje osoba, która po ostatniej kolejce będzie miała zgromadzoną na swoim koncie największą ilość punktów. Użytkownik, który w lidze typera zajmie pierwsze miejsce otrzyma nagrodę ufundowaną przez organizatora zabawy. Uczestnikiem zabawy jest każdy, kto doda komentarz pod grafiką z rozpiską spotkań na dany dzień rozgrywek, umieszczoną na profilu facebookowym RESO Suwałki Football League.