Gdy w 2014 roku pojawił się pomysł organizacji amatorskich rozgrywek halowej piłki nożnej, pierwszym przedsiębiorcą, który zadeklarował wsparcie projektu był p. Daniel Jasionowski właściciel marki INOX TRADE. Wówczas o podjęciu współpracy zadecydowało wiele czynników, ale tym najważniejszym była miłość do futbolu.

Wspólna pasja scementowała nasze relacje w długofalową współpracę, co w konsekwencji miało również wpływ na rozwój projektu RESO Suwałki Football League.

Co prawda działalności Sponsora rozgrywek nie trzeba nikomu przedstawiać, jednak chcielibyśmy przypomnieć, iż INOX TRADE to przede wszystkim dystrybutor wysokiej jakości artykułów winiarskich i gorzelniczych. Oprócz szerokiego asortymentu w „Piwniczce INOX TRADE”, czyli punkcie sprzedaży, który znajduje się w Suwałkach przy ul. Minkiewicza 22, klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i zgłębienie wiedzy nt. produktów dostępnych w ofercie.

Ponadto firma INOX TRADE realizuje zamówienia na wyroby ze stali nierdzewnej takie jak barierki, balustrady oraz inne konstrukcje zarówno wewnętrze jak i zewnętrzne.

Więcej informacji o przedmiocie działalności INOX TRADE znajdziecie na www.inoxtrade.pl.

Witamy w naszej drużynie!

#gramywjednejdrużynie