Bardzo miło jest nam ogłosić, że w tegorocznej edycji RESO Suwałki Football League w naszej drużynie będziemy gościć Hotel Szyszko. Witamy w #SuwalskaLigaMistrzów!

Hotel Szyszko to 140 miejsc noclegowych w 68 klimatyzowanych pokojach 1, 2 i 3 osobowych oraz apartamentach zaaranżowanych w kolorach ziemi: brązu, zieleni i bordo. Pokoje zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie i komforcie Gości. Hotelowa restauracja oferuje bogaty wachlarz dań kuchni regionalnej oraz polskiej z elementami kuchni litewskiej.

Specjalnie zaaranżowane sale są idealnym miejscem na zorganizowanie konferencji, szkoleń, a także na wspólną zabawę. Hotel Szyszko zapewnia obsługę każdego rodzaju imprez: firmowych, okolicznościowych, bankietów oraz wesel.

Na terenie obiektu Goście mogą korzystać z zaplecza SPA: sauny suchej i łaźni parowej, biczy wodnych, jacuzzi, siłowni oraz gabinetu odnowy biologicznej. Połączenie funkcjonalności, wygody i komfortu, wykwintnej kuchni, a także profesjonalnej obsługi sprawi, iż pobyt w obiekcie naszego sponsora stanie się naturalną przyjemnością, a wspomnienia z nim związane na długo pozostaną w pamięci.