Bardzo miło jest nam ogłosić, że w tegorocznej edycji RESO Suwałki Football League w naszej drużynie gościmy Pizzerię Gruby Benek. Witamy w #SuwalskaLigaMistrzów!

Któż by się spodziewał, że na „polskim biegunie zimna” można zjeść tak dobrą i gorącą pizzę? Wystarczy zajrzeć do Pizzerii Gruby Benek przy ulicy Tadeusza Kościuszki 78 w Suwałkach, aby przekonać się, że mimo stosunkowo dużej odległości od słonecznej Italii, tutaj również można posmakować włoskich klimatów. Lokal mieści się przy jednej z bardziej ruchliwych ulic miasta. W porze letniej (zazwyczaj krótkiej, ale intensywnej) do dyspozycji gości pozostaje ogródek piwny i szereg innych atrakcji. W menu dominują specjały kuchni śródziemnomorskiej – oprócz 12 pizz znanych z menu ogólnopolskiego, nasz partner zaprasza do skosztowania własnych kompozycji – oferowanych w 2 rozmiarach, podawanych zawsze z dwoma sosami gratis.

Na naszej stronie Facebookowej od czasu do czasu publikujemy konkursy dla kibiców, w których zwycięzcy mają okazję przekonać się, jak smaczną pizzę serwuje nasz niezawodny partner. Bądźcie czujni i obserwujcie nas na bieżąco!