Bardzo miło jest nam ogłosić, że w tegorocznej edycji RESO Suwałki Football League w naszej drużynie będziemy gościć Elektromil Hurtownię Elektroczną. Witamy w #SuwalskaLigaMistrzów!

Firma ELEKTROMIL Hurtownia Elektryczna powstała w maju 1991 roku. Zajmuje się sprzedażą – również detaliczną – praktycznie wszystkich artykułów elektrycznych (w ofercie mają ich ponad 10 tysięcy!). Oferują również agregaty prądotwórcze oraz elektronarzędzia. Są firmą „rodzinną”, właścicielem jest Zbigniew Ślaski, który prowadzi firmę ze swoimi dwoma synami. Jeden z synów prowadzi oddział w Łomży, który powstał w roku 2005.

W asortymencie hurtowni Elektromil znajdują się wszystkie urządzenia elektryczne niezbędne zarówno w pracy zawodowego elektryka, jak i wykorzystywane przez zwykłego użytkownika, chociażby do wykonywania drobnych prac naprawczych. Nasz sponsor oferuje szeroki wybór takich produktów jak:

  • osprzęt instalacyjny,
  • oprawy oświetleniowe,
  • kable instalacyjne,
  • przewody instalacyjne,
  • kable specjalistyczne,
  • kable telekomunikacyjne

Ponadto hurtownia Elektromil prowadzi sprzedaż źródeł światła takich jak żarówki, świetlówki i lampy oraz obudowy i rozdzielnice. W ofercie znajduje się również pełna gama korytek kablowych i nietypowych, drabinek kablowych, kanałów i listw, a także rur i kolumn. Dodatkowo handlują aparatami i elementami automatyki, w tym m.in. wyłącznikami różnicowo prądowymi, przekaźnikami, licznikami energii czy transformatorami bezpieczeństwa.

Zbigniew i Marcin Ślascy włączają się niemal w każdą akcję charytatywną, czyniąc tym samym wiele dobra w lokalnej społeczności. Nigdy nie odmawiają pomocy tym, którzy naprawdę jej potrzebują, pokazując tym samym swoje wielkie serca.