Niewiele jest takich firm, które w swojej działalności gospodarczej uwzględniają interesy społeczne oraz relacje z różnymi grupami interesariuszy. Do tego grona z pewnością należy zaliczyć ELEKTROMIL, który został Sponsorem Oficjalnym rozgrywek edycji 2019/2020.

Firma ELEKTROMIL to hurtownia elektryczna, która powstała w maju 1991 roku. Jak sama nazwa wskazuje głównym przedmiotem działalności jest sprzedaż – również detaliczna – praktycznie wszystkich artykułów elektrycznych (w ofercie jest ich ponad 10 tys.). Oferuje również agregaty prądotwórcze oraz elektronarzędzia.

Warto podkreślić, iż Elektromil jest firmą „rodzinną”. Właścicielem jest p. Zbigniew Ślaski, który prowadzi firmę ze swoimi dwoma synami. Jeden z synów prowadzi oddział w Łomży, który powstał w roku 2005.

Firma należy także do Grupy Zakupowej EL-Plus S p. z o.o. od samego początku jej powstania, czyli od roku 2000, a p. Zbigniew Ślaski jest także Członkiem Rady Udziałowców Grupy EL-Plus sp. z o.o.

Nade wszystko należy podkreślić, iż właściciele firmy stawiają na promowanie aktywności fizycznej (ELEKTROMIL sponsoruje m.in. drużyny sportowe, amatorskie rozgrywki organizowane w północno-wschodniej Polsce, czy też indywidualnych sportowców) jak również często włączają się w akcje społeczne i charytatywne.

Widać, że społeczna odpowiedzialność biznesu jest ważnym element strategii działalności ELEKTROMILU.

Więcej informacji o Sponsorze Oficjalnym RESO Suwałki Football League znajduje się na stronie www.elektromil.com

Witamy w naszej drużynie!

#gramywjednejdrużynie