Po kilkumiesięcznej przerwie nadszedł czas, aby ponownie zaprosić sympatyków RESO Suwałki Football League na kolejną edycję rozgrywek. W piątek 13 listopada, o godz. 18:30, w hali OSiR rozpoczynamy nowe rozdanie.

Zanim tak to jednak nastąpi chcieliśmy poinformować o uruchomieniu zapisów, co nastąpi
w przyszły czwartek 15.10.2020 r. W ubiegłym roku potrzebowaliśmy zaledwie 3 godzin, aby poznać 14 zespołów, które rywalizowały o tytuł mistrza RSFL 2019/2020. Biorąc pod uwagę liczbę zapytań jakie otrzymywaliśmy w ostatnich dniach, w tym roku może nastąpić to znacznie szybciej. To jednocześnie potwierdza, że rozgrywki RESO Suwałki Football League cieszą się dużym zainteresowaniem, a poszczególne zespoły nie mogą doczekać się pierwszego gwizdka.

Nadchodząca edycja będzie inna od pozostałych. Wszystko za sprawą COVID-19, która wpływa także na przebieg zawodowych rozgrywek. Mimo to jesteśmy przekonani, że dzięki obowiązującym zasadom sanitarnym i odpowiedzialnej postawie wszystkich uczestników rozgrywek, przeprowadzimy je bez żadnych zakłóceń.

Mimo przeciwności jakie niesie za sobą pandemia koronawirusa, ze swej strony gwarantujemy niezmiennie wysoki poziom organizacyjny, kapitalną atmosferę i jak zawsze wielkie piłkarskie emocje.

Regulamin edycji 2020/2021 znajdziecie TUTAJ