Czym byłaby piłka nożna bez kibiców? Porównanie do studni bez wody jest aż nadto banalne, ale w rzeczywistości doping i emocje płynące z trybun są na tyle istotnym elementem, że aż trudno sobie wyobrazić co by było gdyby kibiców zabrakło.

Na szczęście rozgrywki RESO Suwałki Football League nie toczą się przy pustych trybunach. Mało tego, z roku na rok kibiców oglądających na żywo w hali OSiR zmagania piłkarzy stale przybywa. To samo dotyczy aktywności w mediach społecznościowych poświęconych RSFL.

Jednym z powodów jest zabawa, w której uczestniczą fani piłki nożnej. W nadchodzącej edycji również nie zabraknie atrakcji dla kibiców, a to za sprawą MAJSTER Centrum Narzędziowe, które od kilku lat wspiera rozgrywki RESO Suwałki Football League.

LIGA TYPERA, czyli kto jest najlepszym analitykiem

Po ubiegłorocznym eksperymencie z LIGĄ TYPERA w tym roku również będziemy bawić się w typowanie wyników. Ta zacznie się już od II kolejki. Dlaczego? Inauguracyjna kolejka serii spotkań pozwoliła kibicom ocenić potencjał poszczególnych zespołów, co w konsekwencji powinno ułatwić „przewidywanie” wyników. Zabawa potrwa do XIII kolejki, która będzie mieć miejsce 20 lutego 2020 r.

Wybory najlepszego/najpopularniejszego zawodnika kolejki

Ogromną popularnością cieszyły się wybory „Najlepszego zawodnika kolejki”. W tym roku wspólnie z RESO Europa Serivce  (Sponsor Generalny) i marką MAJSTER Centrum Narzędziowe zapraszamy do głosowania nie tylko na najlepszego, ale z pewnością na najpopularniejszego gracza.  Pierwszy z nich ufunduję upominek dla najlepszego zawodnika, a drugi dla kibica, który zamieści najciekawszy komentarz.

Rozpoczęcie głosowania nastąpi we wtorkowe popołudnie po publikacji kandydatów, którzy imponowali formą w I kolejce RSFL.

A teraz słów kilka o naszym partnerze.

Historia marki MAJSTER to opowieść o firmie, która od 2002 r. dzięki pasji i wizji właścicieli, przekształciła się z małego sklepiku w CENTRUM NARZĘDZIOWE MAJSTER. W 2002 r. firma rozpoczęła sprzedaż elektronarzędzi i narzędzi ręcznych.  Pierwszy punkt to była… piwnica w domu u rodziców.

Dziś to najnowocześniejsze w północno-wschodniej Polsce centrum narzędziowe, z asortymentem zarówno dla majsterkowiczów, hobbystów jak i dla wymagających profesjonalistów w swojej branży. Centrum posiada również swój oddział w Rutce-Tartak, które zaopatruje klientów z północnej części woj. podlaskiego.

W MAJSTER Centrum Narzędziowym, które mieści się w Suwałkach przy ul. Raczkowskiej 151 znajduje się również wypożyczalnia i serwis.

Więcej informacji nt. asortymentu na stronie www.majstersuwalki.pl.