ALU-PERFECT to firma, która w rozgrywkach RESO Suwałki Football League, jest od edycji 2017/2018. Cieszymy się, że marka Alu-Perfect w tym roku również dołączy do naszej drużyny.

ALU-PERFECT zajmuje się produkcją konstrukcji aluminiowych okiennych i drzwiowych, fasad, ogrodów zimowych produkowanych z materiałów najwyższej jakości firmy ALUPROF. Szeroki asortyment produktów pozwala zrealizować każde, nawet najbardziej nietypowe zamówienie. Duża różnorodność kształtów oraz bogata gama kolorystyczna ślusarki daje ogromne możliwości w zakresie niepowtarzalnej aranżacji inwestycji. Rozwiązania oferowane przez ALU-PERFECT zapewniają także maksymalną oszczędność energii.

​Warto podkreślić, iż w zakresie działalności firmy mieści się również produkcja drzwi wejściowych panelowych i drzwi podnoszono-przesuwnych. Firma zapewnia zaawansowane technologiczne rozwiązania z zakresu automatyki drzwiowej.

Jako nowoczesna firma, ALU-PERFECT może zaoferować swoim klientom bardzo bogaty, wysoki wachlarz usług i wzrost atrakcyjności oferty.

Dynamiczny rozwój firmy zapewnia nie tylko nowoczesny park maszynowy, ale także zespół doświadczonych ludzi – technologów, monterów i kadry zarządzającej.

Więcej informacji o Sponsorze RESO Suwałki Football League znajduje się na stronie www.alu-perfect.pl

Witamy ponownie w naszej drużynie!

#gramywjednejdrużynie

Zdjęcia: fb Alu-Perfect